Købe STR-X6756 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 9.7 V ~ 35 V |
|---|---|
| Spænding - Start op: | 18.2V |
| Spænding - Opdeling: | 650V |
| Topologi: | Flyback |
| Leverandør Device Package: | TO-3PF-7 |
| Serie: | STR-X6700 |
| Power (Watts): | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | TO-3P-7 Fullpack, Formed Leads |
| Output Isolation: | Isolated |
| Andre navne: | STR-X6756 DK |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 125°C (TA) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | STR-X6756 |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frequency - Switching: | 19kHz ~ 25kHz |
| Fejlbeskyttelse: | Current Limiting, Over Load, Over Voltage |
| Udvidet beskrivelse: | Converter Offline Flyback Topology 19kHz ~ 25kHz TO-3PF-7 |
| Duty Cycle: | - |
| Beskrivelse: | IC REG SW QUASI RES TO-3PF-7 |
| Kontrolfunktioner: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |