Købe THS6226AIRHBT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 10 V ~ 12.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Power (Watts): | - |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-40583-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | THS6226AIRHBT |
| grænseflade: | Serial |
| Inkluderer: | - |
| Fungere: | VDSL2 Line Driver Amplifier |
| Udvidet beskrivelse: | Telecom IC VDSL2 Line Driver Amplifier 32-VQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC LINE DVR VDSL2 H FIX 32VQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 24.6mA |
| Email: | [email protected] |