Købe TLV320AIC1103PBS med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Type: | PCM |
| Leverandør Device Package: | 32-TQFP (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Opløsning (bit): | 15 b |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 32-TQFP |
| Andre navne: | 296-13001-2 Q2915977 TLV320AIC1103PBSG4 TLV320AIC1103PBSG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 1 / 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC1103PBS |
| Udvidet beskrivelse: | PCM Interface 15 b PCM Audio Interface 32-TQFP (5x5) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Beskrivelse: | IC PCM CODEC PROG 15BIT 32-TQFP |
| Data Interface: | PCM Audio Interface |
| Email: | [email protected] |