Købe TLV320AIC1107PWRG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Type: | PCM |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Opløsning (bit): | 13 b |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 1 / 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC1107PWRG4 |
| Udvidet beskrivelse: | PCM Interface 13 b PCM Audio Interface 20-TSSOP |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Beskrivelse: | IC PCM CODEC PROG MICAMP 20TSSOP |
| Data Interface: | PCM Audio Interface |
| Email: | [email protected] |