Købe TPS61021ADSGT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 1.8V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 4V |
| Spænding - Indgang (Min): | 0.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 4.4V |
| Topologi: | Boost |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Serie: | - |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Andre navne: | 296-46241-2 TPS61021ADSGT-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS61021ADSGT |
| Fungere: | Step-Up |
| Frequency - Switching: | 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 3A (Switch) |
| Beskrivelse: | IC REG BOOST ADJ 3A 8WSON |
| Nuværende - Output: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |