Købe TVX1A153MDD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | TVX |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | TVX1A153MDD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 15000µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 15000UF 20% 10V AXIAL |
| kapacitans: | 15000µF |