Købe TWL6040A2ZQZR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.8V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.1V |
| Type: | Audio |
| Leverandør Device Package: | 120-BGA Microstar Junior (6x6) |
| Sigma Delta: | - |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Opløsning (bit): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 120-VFBGA |
| Andre navne: | 296-29261-2 |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TWL6040A2ZQZR |
| Udvidet beskrivelse: | Audio Interface I²C, Serial 120-BGA Microstar Junior (6x6) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Beskrivelse: | IC AUDIO CODEC 8CH LP 120BGA |
| Data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |