Købe TWL6041BSRSYFFR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.8V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.1V |
| Type: | Audio |
| Leverandør Device Package: | 81-DSBGA (3.8x3.8) |
| Sigma Delta: | No |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Opløsning (bit): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 81-UFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | TWL6041BSRSYFFR |
| Udvidet beskrivelse: | Audio Interface I²C 81-DSBGA (3.8x3.8) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Beskrivelse: | IC AUDIO CODEC 8CH LP 81DSBGA |
| Data Interface: | I²C |
| Email: | [email protected] |