Købe UC3717ANG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Spænding - Belastning: | 10 V ~ 46 V |
| Teknologi: | Bipolar |
| Leverandør Device Package: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Configuration: | Half Bridge (2) |
| Andre navne: | 296-36171-5 UC3717ANG4-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | UC3717ANG4 |
| Belastningstype: | Inductive |
| grænseflade: | Logic |
| Funktioner: | Bootstrap Circuit |
| Fejlbeskyttelse: | Over Temperature |
| Udvidet beskrivelse: | Half Bridge (2) Driver General Purpose, Stepper Motors Bipolar 16-PDIP |
| Beskrivelse: | IC BRIDGE DRIVER PAR 16-DIP |
| Nuværende - Peak Output: | - |
| Nuværende - Output / Channel: | 1A |
| Applikationer: | General Purpose, Stepper Motors |
| Email: | [email protected] |