Købe UC3717AQ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Spænding - Belastning: | 10 V ~ 46 V |
| Teknologi: | Bipolar |
| Leverandør Device Package: | 20-PLCC (9x9) |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-LCC (J-Lead) |
| Output Configuration: | Half Bridge (2) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | UC3717AQ |
| Belastningstype: | Inductive |
| grænseflade: | Logic |
| Funktioner: | Bootstrap Circuit |
| Fejlbeskyttelse: | Over Temperature |
| Udvidet beskrivelse: | Half Bridge (2) Driver General Purpose, Stepper Motors Bipolar 20-PLCC (9x9) |
| Beskrivelse: | IC BRIDGE DRIVER PAR 20PLCC |
| Nuværende - Peak Output: | - |
| Nuværende - Output / Channel: | 1A |
| Applikationer: | General Purpose, Stepper Motors |
| Email: | [email protected] |