Købe XTR115U/2K5 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Current Transmitter |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Voltage |
| Andre navne: | 296-39547-2 XTR115U/2K5-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | XTR115U/2K5 |
| grænseflade: | 2-Wire |
| Input Type: | Voltage |
| Beskrivelse: | IC 4 TO 20MA TRANSMITTER 8-SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 20mA |
| Email: | [email protected] |