Købe 4420.0174 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 65V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 480V |
| Serie: | AS168XAC2 |
| Andre navne: | 4420.0174-ND 486-2784 AS168X-CB2H100 AS168X-CB2H100-ND CBE AS168X-CB2H100 |
| Antal polakker: | 2 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4420.0174 |
| Belysningsspænding (Nominel): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM MAG 10A 480V 65V |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| Aktuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |