Købe 4420.0607 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 360V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Serie: | AS168XDC3 |
| Andre navne: | 4420.0607-ND AS168X-CB3DG020 CBE AS168X-CB3DG020 |
| Antal polakker: | 3 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4420.0607 |
| Belysningsspænding (Nominel): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM MAG 2A 360 VDC |
| Nuværende vurdering: | 2A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| Aktuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |