Købe 4420.0883 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 65V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 480V |
| Serie: | AS168XAC3 |
| Andre navne: | 4420.0883-ND AS168X-CB3F400 |
| Antal polakker: | 3 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4420.0883 |
| Belysningsspænding (Nominel): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM MAG 40A 480V 65V |
| Nuværende vurdering: | 40A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| Aktuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |