Købe ECW-FA2J334JQ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.717" L x 0.335" W (18.20mm x 8.50mm) |
| Serie: | ECW-F(A) |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | ECWFA2J334JQ |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | ECW-FA2J334JQ |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.732" (18.60mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.33µF ±5% Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.33µF |