Købe ECW-H12203JL med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 1000V (1kV) |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) |
| Serie: | ECW-H(L) |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | ECWH12203JL P12576 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ECW-H12203JL |
| Blyafstand: | 0.787" (20.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.02µF ±5% Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.02UF 5% 1.25KVDC RAD |
| kapacitans: | 0.02µF |
| Applikationer: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |