Købe LT3476EUHF#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.8V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 16V |
| Spænding - Output: | 2.2 V ~ 36 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 38-QFN (5x7) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | LT3476EUHFPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3476EUHF#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 4 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 1.5A (Switch) 38-QFN (5x7) |
| Dæmpning: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1.5A 38QFN |
| Nuværende - Output / Channel: | 1.5A (Switch) |
| Applikationer: | Backlight |
| Email: | [email protected] |