Købe MAL213827221E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 40V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" Dia x 0.984" L (10.00mm x 25.00mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 350mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL213827221E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 200 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 220µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 720 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 720 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL |
| kapacitans: | 220µF |